Technologie Aquagen

V kombinaci s fyzikálně-chemickými zákony a mikromembránovou technologií umožňuje výrobu vysoce aktivních rozpouštědel pro čištění a dezinfekci, která je zcela biologicky odbouratelná a šetrná k životnímu prostředí bez použití škodlivých chemických sloučenin.

VYSOKÁ ÚČINNOST Genox je silný oxidační dezinfekční prostředek a Genoll - čistící a odmašťovací prostředek pro neutralizaci, obsahuje aktivní ionty, které mají specifické fyzikálně- chemické vlastnosti a v takovém stavu mají schopnost rychle reagovat oxidačním působením na životně důležité části všech známých mikroorganismů (včetně spor) a rozklad různých kontaminantů, tuků a neutralizace těžkých kovů a toxinů ve vodných roztocích.

NEOMEZENÉ APLIKACE ve všech oblastech, včetně: domácnosti, lékařství, veterinárního, potravinářského průmyslu, dezinfekce pitné, bazénové, technologické a odpadní vody, čištění vody během celého cyklu chovu zvířat na farmách, prevence a léčba různých zvířat na farmách, hygiena pracovníků, vybavení, vozidel a zařízení.

MEZINÁRODNÍ TESTY prokazují účinnost produktu v mnoha vědeckých institucích a laboratořích po celém světě, stejně jako ve všech příslušných chorvatských institucích, včetně chorvatského institutu veřejného zdraví.

* Všechny produkty jsou v koncentrované formě a ředí se vodou v předem objednaném poměru. To je důvod, proč jsou výrobky cenově konkurenceschopné, zatímco účinek zůstává stejný.

* Doporučuje se, abyste dezinfekční prostředek Genox spotřebovali do 24 hodin po naředění, protože jeho působení po této době bude méně intenzivní.

AQUAGEN PRODUCTS svými vlastnostmi patří k netoxickým produktům, které ve svém složení představují původní aktivní iontové roztoky získané bez škodlivých chemikálií. Pracují až 300krát silněji, než je obvyklé na trhu, a jejich použití zaručuje hygienický účinek.

DEZINFEKČNÍ ÚČINEK produktu je dosažen fyzickým „napadením“ a zničením životně důležitých buněčných částí mikroorganismů, kde dodnes nedochází k rezistenci.

ŠIROKÉ POLE aplikace - nahrazuje stávající agresivní chemikálie na všech úrovních a použití. Aplikace v domácnosti během osobní hygieny, ekologické výroby potravin a nápojů, v průmyslových provozech a výrobě vede k ziskovosti používání těchto produktů viditelných ve velmi krátké době.

KVALITA A STABILITA jsou základní vlastnostproduktu ve všech oblastech použití bez zvláštních preventivních opatření s úplnou bezpečností pro zaměstnance a spotřebitele. Aplikace je jednoduchá, rychlá a bezpečná a výsledek čistoty a hygieny je vždy vynikající k velké spokojenosti uživatelů.

- desinfekce nepoškozuje povrchy (stoly, pracovní desky, dřevěné lavice, lak)

- účinná desinfekce vzduchu - v podobě aerosolu (i na Covid19)

- vhodné do dětských kolektivů (netoxické pro dětský organismus) - ekologické - nezatěžuje životní prostředí

- žádné vdechování chloru / alkoholu - žádné alergické reakce po delší době používání

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení