Technologie Aquagen

V kombinaci s fyzikálně-chemickými zákony a mikromembránovou technologií umožňuje výrobu vysoce aktivních rozpouštědel pro čištění a dezinfekci, která je zcela biologicky odbouratelná a šetrná k životnímu prostředí bez použití škodlivých chemických sloučenin.

VYSOKÁ ÚČINNOST Genox je silný oxidační dezinfekční prostředek a Genoll - čistící a odmašťovací prostředek pro neutralizaci, obsahuje aktivní ionty, které mají specifické fyzikálně- chemické vlastnosti a v takovém stavu mají schopnost rychle reagovat oxidačním působením na životně důležité části všech známých mikroorganismů (včetně spor) a rozklad různých kontaminantů, tuků a neutralizace těžkých kovů a toxinů ve vodných roztocích.

NEOMEZENÉ APLIKACE ve všech oblastech, včetně: domácnosti, lékařství, veterinárního, potravinářského průmyslu, dezinfekce pitné, bazénové, technologické a odpadní vody, čištění vody během celého cyklu chovu zvířat na farmách, prevence a léčba různých zvířat na farmách, hygiena pracovníků, vybavení, vozidel a zařízení.

MEZINÁRODNÍ TESTY prokazují účinnost produktu v mnoha vědeckých institucích a laboratořích po celém světě, stejně jako ve všech příslušných chorvatských institucích, včetně chorvatského institutu veřejného zdraví.

* Všechny produkty jsou v koncentrované formě a ředí se vodou v předem objednaném poměru. To je důvod, proč jsou výrobky cenově konkurenceschopné, zatímco účinek zůstává stejný.

* Doporučuje se, abyste dezinfekční prostředek Genox spotřebovali do 24 hodin po naředění, protože jeho působení po této době bude méně intenzivní.

AQUAGEN PRODUCTS svými vlastnostmi patří k netoxickým produktům, které ve svém složení představují původní aktivní iontové roztoky získané bez škodlivých chemikálií. Pracují až 300krát silněji, než je obvyklé na trhu, a jejich použití zaručuje hygienický účinek.

DEZINFEKČNÍ ÚČINEK produktu je dosažen fyzickým „napadením“ a zničením životně důležitých buněčných částí mikroorganismů, kde dodnes nedochází k rezistenci.

ŠIROKÉ POLE aplikace - nahrazuje stávající agresivní chemikálie na všech úrovních a použití. Aplikace v domácnosti během osobní hygieny, ekologické výroby potravin a nápojů, v průmyslových provozech a výrobě vede k ziskovosti používání těchto produktů viditelných ve velmi krátké době.

KVALITA A STABILITA jsou základní vlastnostproduktu ve všech oblastech použití bez zvláštních preventivních opatření s úplnou bezpečností pro zaměstnance a spotřebitele. Aplikace je jednoduchá, rychlá a bezpečná a výsledek čistoty a hygieny je vždy vynikající k velké spokojenosti uživatelů.

- desinfekce nepoškozuje povrchy (stoly, pracovní desky, dřevěné lavice, lak)

- účinná desinfekce vzduchu - v podobě aerosolu (i na Covid19)

- vhodné do dětských kolektivů (netoxické pro dětský organismus) - ekologické - nezatěžuje životní prostředí

- žádné vdechování chloru / alkoholu - žádné alergické reakce po delší době používání

Zpět do obchodu