Genox Aquapool 1L

 Dezinfekční prostředek poskytující zdravou a dezinfikovanou vodu v bazénu bez použití nebezpečných chemikálií.
KONCENTRÁT

Skladem
Kód: GXAP1
Značka: Genox
225 Kč
Kategorie: Genox
Hmotnost: 1 kg

GENOX AQUAPOOL je nejsilnější ekologický dezinfekční prostředek pro dezinfekci bazénové vody vyráběný technologií Aquagen. Oxidační vlastnosti této vysoce aktivní iontové látky vyřeší problémy související s ničením různých typů mikroorganismů. Dostaneme řešení s různými dezinfekčními složkami, které působí synergicky a dezinfikují vodu v bazénu. Působí na všechny mikroorganismy ve vodě a odstraňuje legionely, spory i biofilm z vody i potrubí. Oxidační kapacita a síla působení na mikroorganismy v GENOXu jsou až 300krát silnější než chlornan (NaOCl) nebo chlor (Cl2). Kyslík z GENOXu pomáhá pokožce dýchat, obnovuje povrchovou vrstvu
pokožky a napomáhá hojení povrchových ran a poškození.

GENOX AQUAPOOL je ekologický a 100% biologicky odbouratelný. Je šetrný k přírodě a zároveň i k lidskému organizmu. Dezinfekce není nijak dráždivá. Nezpůsobuje pálení a podráždění pokožky, očí ani sliznic. Při používání necítíte žádný chlorový zápach. Nezpůsobuje astma. Nehrozí žádné výpary.

Použití a dávkování

  • Přidává se do vody pomocí dávkovače nebo ručně v poměru 1 : 1 000 - 1 : 2 000.


Údaje o složení naleznete v bezpečnostních listech, ke stažení zde.

 

O technologii Aquagen

Přírodní síla vody.

V kombinaci s fyzikálně-chemickými zákony a mikromembránovou technologií umožňuje výrobu vysoce aktivních rozpouštědel pro čištění a dezinfekci, která je zcela biologicky odbouratelná a šetrná k životnímu prostředí bez použití škodlivých chemických sloučenin.

  • Žádné agresivní chemikálie, umělé barvy, zápachy, hormony nebo konzervanty
  • Zcela ekologická technologie
  • Biologicky rozložitelné bez negativních následků pro živý svět a okolí
  • Bez chloru a alkoholu
  • Snadná aplikace bez dalších ochranných opatření při používání

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení