Genox Aqualife 1L

Dezinfekční prostředek pro pitnou vodu ve studnách, zásobníkách pitné vody, cisternách a nádržích s dešťovou vodou. KONCENTRÁT 

 
Skladem
Kód: GXAQ1
Značka: Genox
219 Kč
Kategorie: Aqualife
Hmotnost: 1 kg

GENOX AQUALIFE je ekologický dezinfekční prostředek, který je netoxický, 100% biologicky rozložitelný a neobsahuje agresivní chemické sloučeniny. Je velmi efektivní a v krátké době zajišťuje, že voda je připravena k použití, tj. k pití. Tento prostředek je mnohem silnější než chlor. Nemá žádné negativní důsledky pro zdraví lidí, zvířat nebo životního prostředí. Na rozdíl od derivátů chloru nevytváří škodlivé sloučeniny chloru (trihalomethany atd.), které jsou odpovědné za škodlivé účinky v podobě chlorace pitné vody. Voda dezinfikovaná dezinfekčním prostředkem GENOX AQUALIFE je tedy lepší než voda dezinfikovaná chlorem.

GENOX AQUALIFE zcela dezinfikuje vodu okamžitým působením na mikroorganismy, včetně těch nejodolnějších forem, jako je Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Legionella a spory. Dezinfikuje bez použití chloru, chlornanu nebo oxidu chloričitého, které jsou extrémně nebezpečné, mnohem méně účinné a nákladnější. Na rozdíl od jiných dezinfekčních prostředků na pitnou vodu ničí biofilm na povrchu potrubí a proniká přes polysacharidové povrchové vrstvy biofilmu k bakteriálním akumulacím. Dezinfekční prostředek má prodloužený reziduální účinek s kontrolovaným množstvím aktivního chloru, což poskytuje možnost monitorování dezinfekce pitné vody.

GENOX AQUALIFE nezatěžuje vodu škodlivými látkami, voda nemá chuť ani vůni a je lahodná k pití. GENOX v koncentrované formě není při pití, rozlití nebo předávkování ve vodovodní síti jedovatý a lze se jej dotknout holýma rukama. Není výbušný.


Použití a dávkování
Používá se k dezinfekci pitné vody ve studnách, nádržích, cisternách a dešťové vody.

  • V závislosti na konkrétní potřebě se přidává do vody pomocí dávkovače nebo ručně v poměru od 1 : 500 do 1 : 1000.


Údaje o složení naleznete v bezpečnostních listech, ke stažení zde.

 

O technologii Aquagen

Přírodní síla vody.

V kombinaci s fyzikálně-chemickými zákony a mikromembránovou technologií umožňuje výrobu vysoce aktivních rozpouštědel pro čištění a dezinfekci, která je zcela biologicky odbouratelná a šetrná k životnímu prostředí bez použití škodlivých chemických sloučenin.

  • Žádné agresivní chemikálie, umělé barvy, zápachy, hormony nebo konzervanty
  • Zcela ekologická technologie
  • Biologicky rozložitelné bez negativních následků pro živý svět a okolí
  • Bez chloru a alkoholu
  • Snadná aplikace bez dalších ochranných opatření při používání
Zpět do obchodu