BALÍČEK Genox + Genoll s pěnou + Kamenko 500ml

SPECIÁLNÍ NABÍDKA našich nejoblíbenějších produktů.
Genox Professional Dezinfekce + Genoll s pěnou Odmašťovač + Kamenko odstraňovač vodního kamene

Skladem
Kód: AKCE
Značka: Ostatní
627 Kč
Kategorie: Genox

Genox Professional - Dezinfekce
Genox je ekologický a 100% biorozložitelný dezinfekční prostředek, který neobsahuje alkohol, jedovaté nebo agresivní látky, není hořlavý, není toxický, neleptá ruce a pokožku. Je bezpečný pro děti a pro časté používání všemi věkovými i zdravotními skupinami. Může přijít do kontaktu se sliznicí oka a nosu, nemá škodlivý účinek na zdraví, dýchací ani trávicí systém nebo pokožku. Není dráždivý. Genox prokazatelně do 30 vteřin ničí humánní koronavirus a ostatní viry, bakterie a houby, které způsobují onemocnění lidí a zvířat. Osvěžuje prostor, obohacuje ho kyslíkem a odstraňuje nepříjemné pachy. Hlavní účinnou látkou je bezpečná kyselina chlorná, endogenní látka, kterou produkuje i lidské tělo v obraně před viry a jinými původci nemocí. Vyrábějí ji naše bílé krvinky.

Použití a dávkování:

 • Kuchyně: Dezinfekce povrchů a nádobí s roztokem v poměru 1 : 10. Nádobí i příbory lze dezinfikovat přímo během zpracovávání potravin postříkáním nebo opakovaném ponořením do roztoku. Není potřeba oplachovat.
 • Koncentrovaný nebo naředěný vodou do poměru 1 : 5 na ruce a pokožku celého těla, ventilační a klimatizační systémy, sanitární uzly.
 • Naředěný vodou v poměru 1 : 20 - 1 : 30 - pokoje, nábytek, vozidla, obaly.
 • Pro dezinfekci a změkčení prádla přidejte do pračky 1 dcl na 5 kg prádla místo nebo po aviváži. Zvláště doporučeno při praní dětského oblečení, spodního prádla, ručníků a kuchyňských utěrek.
 • Mlhování prostoru: 1,5 - 2L GENOX na 100m³ - dezinfekční účinnost je 8 - 12 hodin.


Genoll s pěnou
GENOLL je silný a účinný odmašťovač k ručnímu nebo strojnímu mytí a čištění nečistot, mastnoty a usazenin. Rychle a důkladně odstraňuje a váže na sebe veškeré nečistoty díky působení aktivních ionů. Při mytí též jemně dezinfikuje povrch a jeho hustá pěna dobře přilne na hladké a svislé plochy. Používá se na všechny typy povrchů (plast, kov, keramika, nerezová ocel atd.), které lze omývat vodou nebo tlakovým čističem. Používá se také jako přísada k pracímu prostředku za účelem změkčení prádla a odstranění mastných skvrn. GENOLL znásobuje působení a účinnost pracího prostředku (úspora pracího prostředku až o 70%). Je netoxický a nezávadný pro životní prostředí. Vstupem do odpadních vod neutralizuje negativní chemické vedlejší produkty vytvořené předchozími úpravami a zlepšuje výstupní parametry odpadních vod.

Použití a dávkování:
Používá se na všechny typy povrchů, které lze omývat vodou nebo tlakovým čističem, také k mytí nádobí, koupelny, podlah atd.

 • Nanést na povrch stříkáním, houbičkou, otíráním, nebo ponořit předměty do GENOLLU naředěného teplou vodou v poměru 1 : 20 - 1 : 50 v závislosti na stupni znečištění.
 • Silně znečištěné plochy očistit mechanicky, do přístrojů k čištění pěnou a vysokotlakých čističů použít v koncentraci 1 - 5 % v závislosti na stupni znečištění.
 • Po nanesení nechat 15 minut působit a poté opláchnout povrch.
 • Na praní oděvů: přímo na prádlo použít 2/3 koncentrátu GENOLL a zbývající 1/3 přidat
  s obvyklým pracím prostředkem.


Kamenko
KAMENKO je přírodní produkt určený k odstraňování a rozpouštění vodního kamene z různých typů povrchů v profesionálním použití i v domácnostech. Rychle rozpouští i tvrdý vodní kámen a zanechává povrchy čisté a lesklé. V profesionálním použití se používá pro každodenní čištění povrchů, strojů, přístrojů, zařízení a příslušenství, forem a ohřívačů. V domácnostech se používá k odstraňování vodního kamene ze sanitárních povrchů, domácích spotřebičů, nerezové oceli a dalších povrchů podle potřeby. Je vhodný pro časté používání. Je použitelný na všechny typy povrchů bez rizika poškození. Zanechává povrchy čisté a snižuje opětovnou akumulaci vodního kamene. Kamenko je zcela ekologický produkt, není škodlivý pro životní prostředí, zdraví lidí a zvířat a je zcela biologicky odbouratelný.

Použití a dávkování

 • Nastříkat přímo na povrch, na kterém se usazuje nebo je usazen vodní kámen, ponořit předměty do KAMENKA nebo je přetřít houbičkou namočenou v KAMENKU.
 • Nechat působit, dokud se veškerý vodní kámen nerozpustí.
 • Povrch opláchnout čistou vodou.

 

Údaje o složení naleznete v bezpečnostních listech v sekci Ke stažení.

Zpět do obchodu