BALÍČEK Genox + Genoll s pěnou + Kamenko 500ml

SPECIÁLNÍ NABÍDKA našich nejoblíbenějších produktů.
Genox Professional Dezinfekce + Genoll s pěnou Odmašťovač + Kamenko odstraňovač vodního kamene

Skladem
Kód: AKCE
Značka: Ostatní
627 Kč
Kategorie: Genox

Genox Professional - Dezinfekce
Genox je ekologický a 100% biorozložitelný dezinfekční prostředek, který neobsahuje alkohol, jedovaté nebo agresivní látky, není hořlavý, není toxický, neleptá ruce a pokožku. Je bezpečný pro děti a pro časté používání všemi věkovými i zdravotními skupinami. Může přijít do kontaktu se sliznicí oka a nosu, nemá škodlivý účinek na zdraví, dýchací ani trávicí systém nebo pokožku. Není dráždivý. Genox prokazatelně do 30 vteřin ničí humánní koronavirus a ostatní viry, bakterie a houby, které způsobují onemocnění lidí a zvířat. Osvěžuje prostor, obohacuje ho kyslíkem a odstraňuje nepříjemné pachy. Hlavní účinnou látkou je bezpečná kyselina chlorná, endogenní látka, kterou produkuje i lidské tělo v obraně před viry a jinými původci nemocí. Vyrábějí ji naše bílé krvinky.

Použití a dávkování:

 • Kuchyně: Dezinfekce povrchů a nádobí s roztokem v poměru 1 : 10. Nádobí i příbory lze dezinfikovat přímo během zpracovávání potravin postříkáním nebo opakovaném ponořením do roztoku. Není potřeba oplachovat.
 • Koncentrovaný nebo naředěný vodou do poměru 1 : 5 na ruce a pokožku celého těla, ventilační a klimatizační systémy, sanitární uzly.
 • Naředěný vodou v poměru 1 : 20 - 1 : 30 - pokoje, nábytek, vozidla, obaly.
 • Pro dezinfekci a změkčení prádla přidejte do pračky 1 dcl na 5 kg prádla místo nebo po aviváži. Zvláště doporučeno při praní dětského oblečení, spodního prádla, ručníků a kuchyňských utěrek.
 • Mlhování prostoru: 1,5 - 2L GENOX na 100m³ - dezinfekční účinnost je 8 - 12 hodin.


Genoll s pěnou
GENOLL je silný a účinný odmašťovač k ručnímu nebo strojnímu mytí a čištění nečistot, mastnoty a usazenin. Rychle a důkladně odstraňuje a váže na sebe veškeré nečistoty díky působení aktivních ionů. Při mytí též jemně dezinfikuje povrch a jeho hustá pěna dobře přilne na hladké a svislé plochy. Používá se na všechny typy povrchů (plast, kov, keramika, nerezová ocel atd.), které lze omývat vodou nebo tlakovým čističem. Používá se také jako přísada k pracímu prostředku za účelem změkčení prádla a odstranění mastných skvrn. GENOLL znásobuje působení a účinnost pracího prostředku (úspora pracího prostředku až o 70%). Je netoxický a nezávadný pro životní prostředí. Vstupem do odpadních vod neutralizuje negativní chemické vedlejší produkty vytvořené předchozími úpravami a zlepšuje výstupní parametry odpadních vod.

Použití a dávkování:
Používá se na všechny typy povrchů, které lze omývat vodou nebo tlakovým čističem, také k mytí nádobí, koupelny, podlah atd.

 • Nanést na povrch stříkáním, houbičkou, otíráním, nebo ponořit předměty do GENOLLU naředěného teplou vodou v poměru 1 : 20 - 1 : 50 v závislosti na stupni znečištění.
 • Silně znečištěné plochy očistit mechanicky, do přístrojů k čištění pěnou a vysokotlakých čističů použít v koncentraci 1 - 5 % v závislosti na stupni znečištění.
 • Po nanesení nechat 15 minut působit a poté opláchnout povrch.
 • Na praní oděvů: přímo na prádlo použít 2/3 koncentrátu GENOLL a zbývající 1/3 přidat
  s obvyklým pracím prostředkem.


Kamenko
KAMENKO je přírodní produkt určený k odstraňování a rozpouštění vodního kamene z různých typů povrchů v profesionálním použití i v domácnostech. Rychle rozpouští i tvrdý vodní kámen a zanechává povrchy čisté a lesklé. V profesionálním použití se používá pro každodenní čištění povrchů, strojů, přístrojů, zařízení a příslušenství, forem a ohřívačů. V domácnostech se používá k odstraňování vodního kamene ze sanitárních povrchů, domácích spotřebičů, nerezové oceli a dalších povrchů podle potřeby. Je vhodný pro časté používání. Je použitelný na všechny typy povrchů bez rizika poškození. Zanechává povrchy čisté a snižuje opětovnou akumulaci vodního kamene. Kamenko je zcela ekologický produkt, není škodlivý pro životní prostředí, zdraví lidí a zvířat a je zcela biologicky odbouratelný.

Použití a dávkování

 • Nastříkat přímo na povrch, na kterém se usazuje nebo je usazen vodní kámen, ponořit předměty do KAMENKA nebo je přetřít houbičkou namočenou v KAMENKU.
 • Nechat působit, dokud se veškerý vodní kámen nerozpustí.
 • Povrch opláchnout čistou vodou.

 

Údaje o složení naleznete v bezpečnostních listech v sekci Ke stažení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení